EduHeart-Brain Academy

RESTART 21

21 denní detoxikační plán mozku

Beta verze na 7 dnů

Vaše možnost vyzkoušet si část semináře naostro.

⭐️ Toužíte už delší dobu po restartu vašeho života, načetli jste nějaké knihy na téma neurověd, například i od autorky Dr. Caroline Leaf, ale máte dojem, že by to chtělo trochu prakticky nakopnout? 


- Přihlaste se do testovací verze nového originálního 7-mi denního kurzu pro lidi všech kategorií a jakéhokoli věku, tedy cca od 23 let až do 120. Kurz navazuje na knihy od Dr. Caroline Leaf, neurovědkyně, která se již od 80. let zabývá obnovou mysli a jejíž knihy vydáváme. Čtenáři knih nyní mají možnost uvést do praxe poznatky, které se dozvěděli v knihách, nicméně celý seminář obsahuje spoustu praktických příkladů a cvičení, které nejsou v knihách zahrnuty. Dozvíte se informace z oblasti neurověd, biologie a dalších oborů. 

Pro koho je kurz / seminář vhodný?

Pro zdravé lidi, kteří chtějí být ve svém životě vyrovnanější a šťastnější, nebát se životních výzev, náročných situací, chtějí zvládat stres.

Pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají se zdravotními obtížemi, například trpí úzkostmi, depresemi, chronickými bolestmi a psychosomatickými obtížemi.

Pro zaměstnance, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu v práci, pracují s lidmi. 

Pro jedince, kteří si chtějí zlepšit paměť a být v životě celkově výkonější. 

 

Kurzy a semináře jsou ovšem vhodné i pro ty, kteří se s knihami od autorky ještě neseznámili. Zjistěte, jak je možné pracovat s myslí efektivně v souladu s duchovními principy tohoto světa. Je možné se vymanit z cyklu toxického myšlení.

Naučíte se:

⭐️ během 7 dnů budete mít přístup k částem semináře, které poukazují na nové principy obnovy mysli. Zjistíte spoustu zajímavých informací o fungování mozku, srdce, těla, mysli, ne ovšem tak, jak jsme se to učili ve škole. To jistě změní váš náhled na vás samotné, na váš dosavadní život, získáte nový náhled na řešení nejrůznějších životních situací.

Kurz trvá 7 dní. Na první testovací běh se můžete přihlásit úplně zdarma – jen za zpětnou vazbu a referenci

A pokud vám kurz přijde dobrý, klidně tento příspěvek sdílejte nebo pod ním označte někoho, komu by se kurz mohl hodit. :-)

⭐️ Tempo RESTARTU 21 je pohodové a pamatujte, je jen na 7 dní, takže kurz úplně v pohodě zvládnete i během dovolené s rodinou a kamarády. :-)

P.S. Budu moc ráda, když budete informaci o možnosti RESTARTU 21 sdílet dál. Mám totiž tajný plán. :-D Velice ráda bych v kurzu měla víc než 100 účastníků – pomůžete mi? :-) 

 O semináři celkově:

Témata: duch, duše, tělo, ovládání myšlenkového života, emocí, oblast duchovního, duševního a tělesného zdraví, překonávání duchovních, mentálních a emočních potíží.

Nabízíme arzenál zbraní k vítězství nad sebou samými. Největší bitva lidstva se odehrává v našich myslích. 

Provedeme vás krok za krokem, den po dni, semináře zahrnují video prezentace, vysvětlení ke knihám, úkoly, praktická cvičení, které můžete ve Vámi zvoleném čase. Každý den má svoji náplň. Nejste ničím vázáni. Videa, vysvětlení a cvičení si procvičujete podle toho, jak se vám to hodí. Nikdo vás nehoní. 

RESTART 21 na 7 dní ZDARMA!!!

 

ZHLÉDNETE ÚVODNÍ VIDEA

Seznámíte se s tím, jak je celý seminář veden.

POUZE VÝMĚNOU ZA VAŠI RECENZI

NA KONCI 7 DNŮ :-)

Rozhodli jsme se poskytnout RESTART 21 široké veřejnosti na 7 dnů zcela zdarma.

Důvodem je, že nás zajímá Váš názor.

Jedinou podmínkou je, že nám po ukončení týdenního vyzkoušení napíšete nějakou recenzi. 

Poznámka: V určitých dnech nejsou kurzy zdarma dostupné.

To poznáte podle toho, že nejsou uvedeny ve výběru plánů.

RECENZE: 

Dobrý den,

po 4 dnech již mohu zhodnotit aspoň částečně tento seminář.

Hodnocení jest velmi pozitivní. Co se mi nejvíce líbí, jsou vaše podcasty ke každému dni a části semináře. Vzbuzuje to ve mně osobní přístup a dobré pocity, jelikož mluvíte tak ''lidsky'' a to je mi velmi blízké.

S pozdravem Vojtěch Zbořil

RECENZE:

Dobrý večer, v úvodním formuláři Restartu zdarma byla podmínka, že nápíšeme referenci a tak chci svůj slib dodržet. Již po dvou dnech jsem měl úžasně čistou hlavu a cítil jsem jak se mi fyzicky mění mozek, takže vaše metoda bezvadně funguje a očekávaný výsledek kterým je pozitivní změna se dostavil, moc děkuji, ale jak už psala paní přede mnou chtělo by to jít dál.

Zdeněk Kučera

RECENZE:

Prošla jsem tři dny kurzu Restart zdarma a chci za něj velmi poděkovat. Jsem za něj vděčná. Nikdy jsem si nemyslela že lze takto pracovat s myšlenkami a se vším, co se k nim váže. Děkuji také za spoustu informací. Myslím, že se mi podařilo podstatným způsobem nabourat toxické myšlenky. Chci pokračovat dále.

Marie Meszárosová

RECENZE:

Seminár nazyvam prelomovým, pretože veľa podstatných informácií už nie je pravdivých a práve tento kurz potvrdil nové informácie vo vede, je vstupnou bránou pre tých, kt.chcú ísť ďalej, zmeniť a zlepšiť svoj život iba do pozitívna. Bol obrovským prínosom pre moje bytie, i tým, že som hlboko veriaca otvoril a potvrdil mi veľa otázok, neskutočne ma silno obohatil a posunul dopredu a zmenil moje zmyšľanie. Žiaĺ tým, že som nemala dostatok času, nestihla som prejsť všetky aktivity. Preto sa už dnes prihlasujem, opakovanie*Matka múdrosti* na pokračovanie, zostávam so srdečným pozdravom a veľkou vďakou.

Ingrid Rolfesova

RECENZE:

Absolvovala jsem seminář  Restart  21 s velkou vděčnosti. Je veden velice jemným, laskavým způsobem, je technicky nenáročný a texty i videa nás postupně  den ze dne vedou k proměně našeho  myšlení a postojů. Ty pak  následně mění, dle posledních výzkumů vědy o mozku, i náš mozek a celkově tělesné  zdraví.

 

Tento praktický seminář doporučuji všem kdo hledají nejenom uzdravení ale i povzbuzeni.

Je to tak potřebné  v dnešní  době  a velmi za něj dekuji.

MUDr. Darina Sedláčková

RECENZE:

Zdravím paní magistro Kosevo,

jsem vděčný, za Váš výborný seminář Restart 21.

Přesto, že je to dost odborná záležitost, zpracovala jste to tak, že to je lidsky srozumitelné a i pro laika pochopitelné.

Jsem vděčný i za Vaši trpělivost s klientem a vstřícnost k němu v případech, když něčemu z prezentovaných materiálů (úkolů) nerozumí.

Myslím, že to má velký potenciál úspěšnosti cílů, tj. změn k lepšímu v životě člověka.

   Jaroslav Hruška z Poděbrad

RECENZE:

Dobrý den, poslechla jsem si úvodní videa a začala jsem. Vážím si Vaší pomoci, protože jsem nic takového nečekala. Hlavně knížky studuji už alespoň 2 roky a metodu jsem nepochopila a Váš seminář je skvěle pochopitelný a detailně prakticky rozepsaný, je to skvělý průvodce.

Kateřina Dlabačová