Eduheart-brain Logo.jpg

EduHeart-Brain Academy

RESTART 21

21 denní detoxikační plán mozku

Beta verze na 7 dnů

Vaše možnost vyzkoušet si část semináře naostro.

⭐️ Toužíte už delší dobu po restartu vašeho života, načetli jste nějaké knihy na téma neurověd, například i od autorky Dr. Caroline Leaf, ale máte dojem, že by to chtělo trochu prakticky nakopnout? 


- Přihlaste se do nového originálního semináře pro lidi všech kategorií a jakéhokoli věku, tedy cca od 23 let až do 120. Seminář navazuje na knihy od Dr. Caroline Leaf, neurovědkyně, která se již od 80. let zabývá obnovou mysli a jejíž knihy vydáváme.

 

Jelikož se jedná o zcela nový projekt na českém trhu, nabízíme před spuštěním online semináře náhled do koncepce vedení celého semináře. Ve verzi zdarma jsou vám k dispozici úvodní 3 videa v celkové délce 90 minut a můžete nahlédnout do prvního dne (shromažďování) a podívat se na téma druhého dne. Jednotlivé aktivity (kroky) jsou obsáhlejší, proto nejsou ve verzi zdarma k dispozici.

 

V průběhu celého semináře mají čtenáři knih nyní možnost uvést do praxe poznatky, které se dozvěděli v knihách, nicméně celý seminář obsahuje spoustu praktických příkladů a cvičení, které nejsou v knihách zahrnuty. Dozvíte se informace z oblasti neurověd, biologie a dalších oborů. 

Pro koho je 21 denní seminář vhodný?

Pro zdravé lidi, kteří chtějí být ve svém životě vyrovnanější a šťastnější, nebát se životních výzev, náročných situací, chtějí zvládat stres.

Pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají se zdravotními obtížemi, například trpí úzkostmi, depresemi, chronickými bolestmi a psychosomatickými obtížemi.

Pro zaměstnance, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu v práci, pracují s lidmi. 

Pro jedince, kteří si chtějí zlepšit paměť a být v životě celkově výkonější. 

 

Semináře jsou ovšem vhodné i pro ty, kteří se s knihami od autorky ještě neseznámili. Zjistěte, jak je možné pracovat s myslí efektivně v souladu s duchovními principy tohoto světa. Je možné se vymanit z cyklu toxického myšlení.

Naučíte se:

⭐️ během 7 dnů budete mít přístup k částem semináře (celkem 3 úvodní videa v celkové délce 90 minut), které poukazují na nové principy obnovy mysli. Zjistíte spoustu zajímavých informací o fungování mozku, srdce, těla, mysli, ne ovšem tak, jak jsme se to učili ve škole. To jistě změní váš náhled na vás samotné, na váš dosavadní život, získáte nový náhled na řešení nejrůznějších životních situací.

P.S. Budu moc ráda, když budete informaci o možnosti RESTARTU 21 sdílet dál. Mám totiž tajný plán. :-D Velice ráda bych v kurzu měla víc než 100 účastníků – pomůžete mi? :-) 

 O semináři celkově:

Témata: duch, duše, tělo, ovládání myšlenkového života, emocí, oblast duchovního, duševního a tělesného zdraví, překonávání duchovních, mentálních a emočních potíží.

Nabízíme arzenál zbraní k vítězství nad sebou samými. Největší bitva lidstva se odehrává v našich myslích. 

Provedeme vás krok za krokem, den po dni, semináře zahrnují video prezentace, vysvětlení ke knihám, úkoly, praktická cvičení, které můžete ve Vámi zvoleném čase. Každý den má svoji náplň. Nejste ničím vázáni. Videa, vysvětlení a cvičení si procvičujete podle toho, jak se vám to hodí. Nikdo vás nehoní. 

RESTART 21 na 7 dní ZDARMA!!!

 

NAHLÉDNĚTE DO CELÉHO SEMINÁŘE

Seznámíte se s tím, jak je celý seminář koncipován a veden.

Poznámka: V určitých dnech nejsou kurzy zdarma dostupné.

To poznáte podle toho, že nejsou uvedeny ve výběru plánů.

RECENZE: 

Dobrý den,

po 4 dnech již mohu zhodnotit aspoň částečně tento seminář.

Hodnocení jest velmi pozitivní. Co se mi nejvíce líbí, jsou vaše podcasty ke každému dni a části semináře. Vzbuzuje to ve mně osobní přístup a dobré pocity, jelikož mluvíte tak ''lidsky'' a to je mi velmi blízké.

S pozdravem Vojtěch Z.

RECENZE:

Dobrý večer, v úvodním formuláři Restartu zdarma byla podmínka, že nápíšeme referenci a tak chci svůj slib dodržet. Již po dvou dnech jsem měl úžasně čistou hlavu a cítil jsem jak se mi fyzicky mění mozek, takže vaše metoda bezvadně funguje a očekávaný výsledek kterým je pozitivní změna se dostavil, moc děkuji, ale jak už psala paní přede mnou chtělo by to jít dál.

Zdeněk K.

SVĚDECTVÍ PO ABSOLVOVÁNÍ CELÉHO SEMINÁŘE: 

Živím se těžkou fyzickou prací takže usínám večer vždy unaven. Určitě tedy poznám když jsem unaven prací, ale tentokrát, když jsem dělal poctivě celý seminář Restart 21, tak přesně podle tvého popisu jsem čtvrtý až pátý den usínal ještě mnohem více unaven než obvykle. Cítil jsem velkou únavu v hlavě, ale i v celém těle a to proto, že se hluboko v mém mozku děly opravdu velké fyzické změny a můj mozek na tyto změny vynaložil velké úsilí a spotřeboval velké množství energie. Byl jsem a stále jsem opravdu velmi překvapen a potěšen skutečnými výsledky které mi absolvování semináře Restart 21 přineslo. Proto za něj také ještě jednou ze srdce děkuji, Zdeněk Kučera.

RECENZE:

Prošla jsem tři dny kurzu Restart zdarma a chci za něj velmi poděkovat. Jsem za něj vděčná. Nikdy jsem si nemyslela že lze takto pracovat s myšlenkami a se vším, co se k nim váže. Děkuji také za spoustu informací. Myslím, že se mi podařilo podstatným způsobem nabourat toxické myšlenky. Chci pokračovat dále.

Marie M.

RECENZE:

Seminár nazyvam prelomovým, pretože veľa podstatných informácií už nie je pravdivých a práve tento kurz potvrdil nové informácie vo vede, je vstupnou bránou pre tých, kt.chcú ísť ďalej, zmeniť a zlepšiť svoj život iba do pozitívna. Bol obrovským prínosom pre moje bytie, i tým, že som hlboko veriaca otvoril a potvrdil mi veľa otázok, neskutočne ma silno obohatil a posunul dopredu a zmenil moje zmyšľanie. Žiaĺ tým, že som nemala dostatok času, nestihla som prejsť všetky aktivity. Preto sa už dnes prihlasujem, opakovanie*Matka múdrosti* na pokračovanie, zostávam so srdečným pozdravom a veľkou vďakou.

Ingrid R.

RECENZE:

Dobrý den, konečně se dostávám k tomu, abych Vám moc poděkovala . Absolvovala jsem již letos seminář Restart 21, takto doma přes počítač - dohromady byl přístupný 90 dní. Moc se mi líbil, považuji ho za velké obohacení, jako sebeuzdravující pomoc je opravdu skvělý. Provedení rovněž oceňuji, hlasový doprovod je velice příjemný, je z něho patrné hluboké porozumění věci, člověk díky tomu všechny sdělované informace dobře přijímá, protože současně vnímá přirozenost projevu a hluboké osobní přesvědčení. To dává celému semináři obrovskou hodnotu, člověk se tak s důvěrou nechává učením vést a bere vše naprosto vážně, což ve výsledku umožní, aby v celém pracovním procesu pomoc skutečně našel.

S pozdravem a poděkováním,

Anežka D.

RECENZE:

Absolvovala jsem seminář  Restart  21 s velkou vděčnosti. Je veden velice jemným, laskavým způsobem, je technicky nenáročný a texty i videa nás postupně  den ze dne vedou k proměně našeho  myšlení a postojů. Ty pak  následně mění, dle posledních výzkumů vědy o mozku, i náš mozek a celkově tělesné  zdraví.

 

Tento praktický seminář doporučuji všem kdo hledají nejenom uzdravení ale i povzbuzeni.

Je to tak potřebné  v dnešní  době  a velmi za něj dekuji.

MUDr. Darina S.

RECENZE:

Zdravím paní magistro Kosevo,

jsem vděčný, za Váš výborný seminář Restart 21.

Přesto, že je to dost odborná záležitost, zpracovala jste to tak, že to je lidsky srozumitelné a i pro laika pochopitelné.

Jsem vděčný i za Vaši trpělivost s klientem a vstřícnost k němu v případech, když něčemu z prezentovaných materiálů (úkolů) nerozumí.

Myslím, že to má velký potenciál úspěšnosti cílů, tj. změn k lepšímu v životě člověka.

   Jaroslav z Poděbrad

RECENZE:

Dobrý den, poslechla jsem si úvodní videa a začala jsem. Vážím si Vaší pomoci, protože jsem nic takového nečekala. Hlavně knížky studuji už alespoň 2 roky a metodu jsem nepochopila a Váš seminář je skvěle pochopitelný a detailně prakticky rozepsaný, je to skvělý průvodce.

Kateřina D.