top of page
Eduheart-brain Logo.jpg

EduHeart-Brain Academy

RESTART 21

21 denní detoxikační plán mozku 

Přihlašte se do nového originálního 3 měsíčního semináře pro lidi všech kategorií a jakéhokoli věku, tedy cca od 23 let až do 120. Seminář navazuje na knihy od Dr. Caroline Leaf, neurovědkyně, která se již od 80. let zabývá obnovou mysli a jejíž knihy vydáváme. Čtenáři knih nyní mají možnost uvést do praxe poznatky, které se dozvěděli v knihách, nicméně celý seminář obsahuje spoustu praktických příkladů a cvičení, které nejsou v knihách zahrnuty. Dozvíte se informace z oblasti neurověd, biologie a dalších oborů. Z toho důvodu je seminář vhodný i pro ty, kteří se s knihami ještě neseznámili.

Pro koho je kurz / seminář vhodný?

Pro zdravé lidi, kteří chtějí být ve svém životě vyrovnanější a šťastnější, nebát se životních výzev, náročných situací, chtějí zvládat stres.

Pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají se zdravotními obtížemi, například trpí úzkostmi, depresemi, chronickými bolestmi a psychosomatickými obtížemi.

Pro zaměstnance, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu v práci, pracují s lidmi. 

Pro jedince, kteří si chtějí zlepšit paměť a být v životě celkově výkonější. 

Témata: duch, duše, tělo, ovládání myšlenkového života, oblast duchovního, duševního a tělesného zdraví, překonávání duchovních, mentálních a emočních potíží.

Nabízíme arzenál zbraní k vítězství nad sebou samými. Největší bitva lidstva se odehrává v našich myslích. 

Provedeme vás krok za krokem, den po dni, semináře zahrnují video prezentace, vysvětlení ke knihám, úkoly, praktická cvičení, které můžete ve Vámi zvoleném čase. Každý den má svoji náplň. Nejste ničím vázáni. Videa, vysvětlení a cvičení si procvičujete podle toho, jak se vám to hodí. Nikdo Vás nehoní. 

REGISTRUJTE SE NYNÍ

(registraci provádějte z PC, registrace z mobilních telefonů se občas někomu nedaří, děkujeme za pochopení)

POZVÁNKA NA RESTART 21

POZVÁNKA NA RESTART 21

Přehrát video

RECENZE: 

Dobrý den,

po 4 dnech již mohu zhodnotit aspoň částečně tento seminář.

Hodnocení jest velmi pozitivní. Co se mi nejvíce líbí, jsou vaše podcasty ke každému dni a části semináře. Vzbuzuje to ve mně osobní přístup a dobré pocity, jelikož mluvíte tak ''lidsky'' a to je mi velmi blízké.

S pozdravem Vojtěch Z.

RECENZE:

Dobrý večer, v úvodním formuláři Restartu zdarma byla podmínka, že nápíšeme referenci a tak chci svůj slib dodržet. Již po dvou dnech jsem měl úžasně čistou hlavu a cítil jsem jak se mi fyzicky mění mozek, takže vaše metoda bezvadně funguje a očekávaný výsledek kterým je pozitivní změna se dostavil, moc děkuji, ale jak už psala paní přede mnou chtělo by to jít dál.

Zdeněk K.

RECENZE:

Dobrý den, konečně se dostávám k tomu, abych Vám moc poděkovala . Absolvovala jsem již letos seminář Restart 21, takto doma přes počítač - dohromady byl přístupný 90 dní. Moc se mi líbil, považuji ho za velké obohacení, jako sebeuzdravující pomoc je opravdu skvělý. Provedení rovněž oceňuji, hlasový doprovod je velice příjemný, je z něho patrné hluboké porozumění věci, člověk díky tomu všechny sdělované informace dobře přijímá, protože současně vnímá přirozenost projevu a hluboké osobní přesvědčení. To dává celému semináři obrovskou hodnotu, člověk se tak s důvěrou nechává učením vést a bere vše naprosto vážně, což ve výsledku umožní, aby v celém pracovním procesu pomoc skutečně našel.

S pozdravem a poděkováním,

Anežka D.

RECENZE:

Prošla jsem tři dny kurzu Restart zdarma a chci za něj velmi poděkovat. Jsem za něj vděčná. Nikdy jsem si nemyslela že lze takto pracovat s myšlenkami a se vším, co se k nim váže. Děkuji také za spoustu informací. Myslím, že se mi podařilo podstatným způsobem nabourat toxické myšlenky. Chci pokračovat dále.

Marie M.

RECENZE:

Seminár nazyvam prelomovým, pretože veľa podstatných informácií už nie je pravdivých a práve tento kurz potvrdil nové informácie vo vede, je vstupnou bránou pre tých, kt.chcú ísť ďalej, zmeniť a zlepšiť svoj život iba do pozitívna. Bol obrovským prínosom pre moje bytie, i tým, že som hlboko veriaca otvoril a potvrdil mi veľa otázok, neskutočne ma silno obohatil a posunul dopredu a zmenil moje zmyšľanie. Žiaĺ tým, že som nemala dostatok času, nestihla som prejsť všetky aktivity. Preto sa už dnes prihlasujem, opakovanie*Matka múdrosti* na pokračovanie, zostávam so srdečným pozdravom a veľkou vďakou.

Ingrid R.

RECENZE: 

Přečetla jsem před časem s velkým zájmem knihu Zapněte si mozek, a tak jsem byla zvědavá, jak vypadá kurz Restart21. Po absolvování dvou dní zdarma mi bylo jasné, že tento kurz je velmi důležitým doplněním opravdu zajímavých informací v knihách. Mnoho lidí totiž potřebuje pevnější rozvrh a ještě lépe - nějaké vedení k tomu,aby opravdu vydrželi potřebných 21 dní, k tomu, aby se podařila nějaká změna v jejich životě.. Slyšela jsem už víckrát, že poradce radil klientovi vydržet 21dní ,aby se zbavil se nějakého toxického zvyku či myšlení. Ti lidé ale nevydrželi, byli na to sami a s poradcem mluvili třeba až za 14 dní . Ale kurz Restart 21 znamená pro každý den určitý program. Opravdu díky za pěkné zpracování.

Mgr. Jitka Z.

RECENZE:

Absolvovala jsem seminář  Restart  21 s velkou vděčnosti. Je veden velice jemným, laskavým způsobem, je technicky nenáročný a texty i videa nás postupně  den ze dne vedou k proměně našeho  myšlení a postojů. Ty pak  následně mění, dle posledních výzkumů vědy o mozku, i náš mozek a celkově tělesné  zdraví.

 

Tento praktický seminář doporučuji všem kdo hledají nejenom uzdravení ale i povzbuzeni.

Je to tak potřebné  v dnešní  době  a velmi za něj dekuji.

Darina S.

RECENZE:

Zdravím paní magistro Kosevo,

jsem vděčný, za Váš výborný seminář Restart 21.

Přesto, že je to dost odborná záležitost, zpracovala jste to tak, že to je lidsky srozumitelné a i pro laika pochopitelné.

Jsem vděčný i za Vaši trpělivost s klientem a vstřícnost k němu v případech, když něčemu z prezentovaných materiálů (úkolů) nerozumí.

Myslím, že to má velký potenciál úspěšnosti cílů, tj. změn k lepšímu v životě člověka.

   Jaroslav H. z Poděbrad

RECENZE:

Dobrý den, poslechla jsem si úvodní videa a začala jsem. Vážím si Vaší pomoci, protože jsem nic takového nečekala. Hlavně knížky studuji už alespoň 2 roky a metodu jsem nepochopila a Váš seminář je skvěle pochopitelný a detailně prakticky rozepsaný, je to skvělý průvodce.

Kateřina D.

bottom of page