Eduheart-brain Logo.jpg

EduHeart-Brain Academy

RESTART 21

21 denní detoxikační plán mozku 

Přihlašte se do nového originálního 3 měsíčního semináře pro lidi všech kategorií a jakéhokoli věku, tedy cca od 23 let až do 120. Seminář navazuje na knihy od Dr. Caroline Leaf, neurovědkyně, která se již od 80. let zabývá obnovou mysli a jejíž knihy vydáváme. Čtenáři knih nyní mají možnost uvést do praxe poznatky, které se dozvěděli v knihách, nicméně celý seminář obsahuje spoustu praktických příkladů a cvičení, které nejsou v knihách zahrnuty. Dozvíte se informace z oblasti neurověd, biologie a dalších oborů. Z toho důvodu je seminář vhodný i pro ty, kteří se s knihami ještě neseznámili.

Pro koho je kurz / seminář vhodný?

Pro zdravé lidi, kteří chtějí být ve svém životě vyrovnanější a šťastnější, nebát se životních výzev, náročných situací, chtějí zvládat stres.

Pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají se zdravotními obtížemi, například trpí úzkostmi, depresemi, chronickými bolestmi a psychosomatickými obtížemi.

Pro zaměstnance, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu v práci, pracují s lidmi. 

Pro jedince, kteří si chtějí zlepšit paměť a být v životě celkově výkonější. 

Témata: duch, duše, tělo, ovládání myšlenkového života, oblast duchovního, duševního a tělesného zdraví, překonávání duchovních, mentálních a emočních potíží.

Nabízíme arzenál zbraní k vítězství nad sebou samými. Největší bitva lidstva se odehrává v našich myslích. 

Provedeme vás krok za krokem, den po dni, semináře zahrnují video prezentace, vysvětlení ke knihám, úkoly, praktická cvičení, které můžete ve Vámi zvoleném čase. Každý den má svoji náplň. Nejste ničím vázáni. Videa, vysvětlení a cvičení si procvičujete podle toho, jak se vám to hodí. Nikdo Vás nehoní. 

REGISTRUJTE SE NYNÍ

(registraci provádějte z PC, registrace z mobilních telefonů se občas někomu nedaří, děkujeme za pochopení)