top of page

út 18. 8.

|

Restart 21 na 7 dní ZDARMA 18.8.20

RESTART 21 ZDARMA 18.8.20

Seminář 'RESTART 21' se zabývá optimálním zpracováváním informací na základě souladu mezi mozkem a srdcem. V praktickém životě to funguje tak, že pokud chceme být produktivní, náš mozek a srdce musí pracovat v naprostém souladu.

Škoda! Přišli jste pozdě. Přihlaste se k odběru a budete pravidelně informováni o našich aktivitách!
Přihlaste se k odběru
RESTART 21 ZDARMA 18.8.20
RESTART 21 ZDARMA 18.8.20

Čas a místo

18. 8. 2020 20:02 – 25. 8. 2020 20:02

Restart 21 na 7 dní ZDARMA 18.8.20

O události

Semináře 'RESTART 21' se zabývají optimálním zpracováváním informací na základě souladu mezi mozkem a srdcem.

Tento sedmidenní kurz je spuštěn dne 18.05.2020 a bude přístupný PRŮBĚŽNĚ KAŽDÝ TÝDEN i po zahájení. 

POKUD SE PŘIHLÁSÍTE DO KURZU IHNED PO PŘIHLÁŠENÍ, BUDE SE VÁM ZAPOČÍTÁVAT 7 DNÍ ODE DNE PŘIHLÁŠENÍ. 

JE NA VÁS, ZDA SE BUDETE DRŽET ČASOVÉHO HARMONOGRAMU. PŘÍSTUP DO KURZU MÁTE IHNED! Po vypršení sedmi dnů se můžete rozhodnout, zda se zúčastníte celého semináře. Pokud máte zájem o celý seminář, sledujte data zahájení seminářů. 

Podmínkou absolvování RESTARTU 21 ZDARMA je vyplnění dotazníku, který naleznete ZDE. Dotazníkem sbíráme informace o tom, jak se Vám kurz líbí, jaké je Vaše očekávání, zda Vám první tři dny kurzu něco dávají, atd. Budeme vděční za Vaše reakce. 

Pokud se chcete do KURZU ZDARMA přihlásit, je třeba tak učinit ZDE. U kurzu zdarma je tlačítko Kupuji na sebe, nemusíte se bát, nic si nekupujete, jen v režimu nešlo nastavit jiné oslovení. Po kliknutí na tlačítko se podívejte do e-mailové schránky, tam naleznete další instrukce a získáte vstupní tlačítko přímo do kurzu. 

Kurz zdarma Vám umožňuje účastnit se aktivit v prvních třech dnech. Pokud se chcete účastnit celého semináře, můžete si vybrat ze dvou nabídek. Jedna zahrnuje celých 21 dnů, na kterých můžete pracovat během 30 dnů. Druhá nabídka je na 60 dnů. To znamená, že na 21 denním detoxikačním plánu můžete pracovat celých 60 dnů. 

Data zahájení seminářů můžete sledovat ZDE. Tam si můžete vytvořit REZERVACI. Minimálně den před zahájením semináře zašlete platbu na náš účet. Platby kartou nepřijímáme! 

Kurz ZDARMA obsahuje 4 hodiny nahraných videí z oblasti neurověd. Účastník kurzu/semináře je každý den veden a motivován offline videi a audio nahrávkami k denním aktivitám, na kterých má každý den pracovat. 

Jednotlivými aktivitami je třeba postupovat pomalu, rozvážně. Nejedná se o žádný rychlý recept na změnu Vaší mysli a emocí. Vše to chce čas a hluboké, rozvážné jednání.  

Podcasty Vás mají každý den povzbuzovat a navodit k aktivitám, do kterých byste se pravděpodobně sami nedokopali. :-) 

Člověk může mít spoustu načteného, ale pokud není denně povzbuzován a veden, tak je to k ničemu. Tento kurz/seminář je jiný. Má Vás vyprovokovat k aktivitě a vzbudit z nečinnosti. :-)

V praktickém životě to funguje tak, že pokud chceme být produktivní, náš mozek a srdce musí pracovat v naprostém souladu. Všechny naše myšlenky prochází naším mozkem a následně srdcem.  Je možné se z nekontrolovaného toku myšlenek vymanit a začít je ovládat.  Naučme se je ovládat a naučme i druhé, jak je mohou ovládat. 

Přihlašujte se na úvodní seminář RESTART 21. Po něm budou následovat další semináře. Jedná se o ucelené vyučování, ve kterém jsou zahrnuty tato témata: Jak funguje mozek, jak se formuje myšlenka, jak se tvoří emoce, jak mohu kontrolovat myšlenky, které vchází do mé mysli, co jsme se neučili ve škole, jak prolomit bloky, jak definovat a rozeznat hlasy v hlavě, jsme složeni ze tří částí a každá je důležitá, v seminářích jsou zahrnuty dotazníky, testy odolnosti, poznatky neurovědců a předních fyziků současné doby. Dozvíte se spoustu věcí o sobě a o tom, jak fungujete, na jakých principech stojí tento svět. Dozvíte se spoustu překvapivých informací, ale hlavně se naučíte chápat a pracovat se svými myšlenkami a emocemi.

Témata: myšlení a učení, zvýšení inteligence, zlepšení paměti, ovládání svého myšlenkového a emočního života, překonávání mentálních, emočních a duchovních obtíží, stresu, úzkostí, deprese, atd.

Autorka seminářů má teologické a sociálně-právní vzdělání, dále má pedagogické vzdělání a dlouholetou praxi v oblasti školství.  Několikaletý přístup k žákům s poruchami pozornosti ADHD, ADD, SLD, autistické spektrum na základě poznatků z oblasti neurověd. Od roku 2015 se věnuje nakladatelské činnosti. Vydává knihy, které se zabývají tématy neurověd, jsou určené pro odbornou i širokou veřejnost a představují využití poznatků v praxi. Vyvinula své semináře na mnoha poznatcích získaných v seminářích na VŠ, dále na programu Heart Physics, Coursera Learning to Learn a mnoha dalších metodických knihách a zahraničních seminářích. Sama se dostala z letitých depresí a nyní pomáhá druhým. Čtěte na stránkách www.universepress.cz: "I NAKLADATEL MŮŽE MÍT SVŮJ PŘÍBĚH."

Co absolvováním seminářů získáte?

- zajímavé poznatky o fungování mozku, srdce, těla

- 4 praktické kroky k ovládnutí myšlenkových procesů

- praktické rady na zlepšení paměti a zvýšení inteligence

- praktické kroky k odstranění duševních a duchovních obtíží

Mgr. Karla Koseva

Universe Press

EduHeart-Brain Academy

Sdílet událost

bottom of page